Anglicy oryginalnie ogłosili kadrę
Angielska Federacja PIłkarska (FA) nominacje do kadry na Mistrzostwa Świata FIFA podała w bardzo oryginalny sposób.

FA stworzyło swojego rodzaju mashup, w który zaangażowało młodych kibiców drużyny narodowej. To oni podają nazwiska kadrowiczów.
Musimy przyznać, że pomysł jest ciekawy i wystarczająco dobry, by sprostać wymaganiom współczesnych fanów, którzy są przecież mocno osadzeni w cyfrowym świecie.
Wideo zostało opublikowane na Facebooku i YouTube w tym samym czasie. Co więcej, tylko na Twitterze po 2,5 godziny od pojawienia się miało prawie milion wyświetleń. Teraz jest ich ponad 2,6 mln.
W całość działań zaangażowali się również piłkarze drużyny narodowej.


Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.