Aktualności 3 czerwca 2022

Barcelona zaprezentowała stroje na nowy sezon

Kolejne drużyny prezentują swoje pierwsze koszulki na sezon 2022/2023. Tym razem Barcelona opublikowała zdjęcia trykotów, w których piłkarze zagrają głównie mecze domowe.

W ostatnich tygodniach prezentowaliśmy pomysły dotyczące największych klubów hiszpańskich. Pojawiły się koszulki Realu Madryt czy Athletiku Bilbao. Teraz czas na trzeci klub, który nigdy nie spadł z najwyższej ligi. Barcelona nowe koszulki firmuje hasłem “La Flama Segueix Viva”, czyli płomień wiecznie żywy. Inspiracją jest 30. rocznica Igrzysk Olimpijskich w stolicy Katalonii. Warto dodać, że po raz pierwszy na koszulkach pojawił się nowy sponsor – Spotify.

Barcelona zrezygnowała z prezentacji strojów na żywo. Wszystko umieściła w social mediach oraz na swojej stronie internetowej. Stroje prezentują piłkarze i piłkarki klubu. M.in. Pedr, Ansu Fati, Ronald Araujo czy Gerard Pique z drużyny męskiej, a także Alexia Putellas, Mapi Leon i Aitana Bonmati z ekipy kobiecej.

Koszulki są już dostępne w sklepie internetowym, a także wybranych punktach stacjonarnych. Za najtańszą dorosłą wersje, kibice zapłacą około 90 euro. Wersje przeznaczone dla piłkarzy, także można nabyć, jednak tutaj cena jest znacznie wyższa. Mowa o wydatku rzędu 155 euro! Jak informuje strona FcBarca.com klub organizuje ciekawą akcje zachęcającą do kupna koszulek. Kto kupi jeden trykot do końca czerwca weźmie udział w losowaniu. Nagrodą będzie dożywotna dostawa koszulek na nowy sezon przez klub.