Aktualności 16 maja 2022

Real Madryt zaprezentował domowe stroje na nowy sezon

Już za niecałe dwa tygodnie Real Madryt rozegra finałowy mecz Ligi Mistrzów 2021/2022. Tymczasem klub pracuje już mocno nad sferą organizacyjną kolejnego sezonu. Dzisiaj Los Blancos zaprezentowali domowe stroje na nowe rozgrywki.

Piłkarze szykują się do najważniejszego meczu sezonu, a działacze robią swoje. Wiele wskazuje na to, że Real Madryt zasili Kylian Mbappe i być może on będzie twarzą kampanii reklamowych strojów na nowych sezon. Domowa koszulka tradycyjnie będzie biała. Jednak kilka detali sprawi, że nieco będzie się różnić od dotychczasowych trykotów.

Przede wszystkim mowa o kołnierzyku, na którym będą czarno-fioletowe wykończenia. Zresztą te wstawki będą dominować też na rękawkach, gdzie zastąpią niebieskie wykończenia. Mowa m.in. o paskach sponsora technicznego – Adidasa. Dodatkowo koszulka nie jest gładka. Jeśli przyjrzymy się bliżej, widać na niej wytłoczone małe herby klubu. Koszulki już pojawiła się w sprzedaży w klubowym sklepie. Cena? To Real Madryt, więc bez niespodzianek, nie należy do zbyt niskich. Za replikę zapłacimy 90 euro. Jednak, gdy chcemy zdecydować się na trykot taki sam, jak noszą piłkarze, wówczas cena wzrasta. Najlepsza wersja to koszt 140 euro. Można wybrać jeszcze dodatki, za które płaci się kolejne pieniądze. Naszywka ligowa to 10 euro, zaś ta z Ligi Mistrzów 15. Personalizacja to koszt rzędu 20 euro, bez względu na to czy chcemy swoje nazwisko, czy kogoś z piłkarzy.