Mówiąc \”Allianz\” myślisz \”Niemcy\”!
Globalna firma ubezpieczeniowa Allianz pozyskała kolejnych ambasadorów marki. Główny partner niemieckich piłkarek sięgnął po zasoby tej właśnie drużyny.
Firma związała się z 21-letnią Kim Kulig oraz 29-letnią Saskią Bartusiak. Tym samym piłkarki dołączyły do takich gwiazd, jak Lira Bajramaj i Silvia Neid, która jest szkoleniowcem kobiecej reprezentacji Niemiec w piłce nożnej. Wszystkie panie są oficjalnymi partnerami firmy z siedzibą w Monachium.
– Nowe partnerstwo z Kim i Saskią dopełnia nasze starania do współpracy z krajowymi sportowcami. Miło mi je powitać i czekam na owocną współpracę – stwierdził członek zarządu Allianz, Bernd Heinemann.
Allianz zajmuje się także męskim futbolem. Najbardziej znaną inwestycją jest Allianz Arena – obiekt będący stadionem domowym Bayernu i TSV 1860 Monachium.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.