Ze świata 22 marca 2022

David Beckham oddał swoje profile na social mediach ukraińskiej lekarce

Niestety nadal trwa rosyjska agresja na Ukrainę. W świecie internetu nie brakuje rozsiewanej propagandy związanej z atakami Rosjan. Zwiększyć świadomość swoich fanów postanowił David Beckham, który oddał swoje profile społecznościowe w ręce jednej z ukraińskich lekarek.

Profile Beckhama oddane lekarce z Charkowa

Charków to jedno z miast, które najbardziej ucierpiało z powodu rosyjskich ataków. Pomimo to, nadal stara się tam funkcjonować szpital położniczy. Swój gest we współpracy z UNICEF kierunku tamtejszej placówki wykonała legenda angielskiego futbolu, David Beckham

– Oddaję moje profile w mediach społecznościowych Pani Irinie Kondratowej, która jest szefową Regionalnego Szpitala Położniczego w Charkowie. Pomaga ona matkom przy porodach – mogliśmy przeczytać na social mediach Beckhama.

– Sprawdzajcie moje relację na stories, aby dowiedzieć się o niesamowitej pracy, jaka jest wykonywana dla życia Ukrainy – dodał były reprezentant Anglii.

Poprzez oddaniu social mediów Beckhama w ręce Iriny Kondratowej możemy zobaczyć, jak ogromną pracę wykonują lekarze i pielęgniarki w szpitalu w Charkowie. – Prawdopodobnie ryzykujemy tu nasze życie, ale nie myślimy o tym. Kochamy naszą pracę. Każda wsparcie ma dla nas wielkie znaczenie i za nie dziękujemy – powiedziała podczas jednego ze stories lekarka.