Ze świata 3 kwietnia 2020

Boris Becker dołączy do platformy TopLevelTennis.com

Thunderbolt S.A., spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała umowę inwestycyjną z Borisem Beckerem - jednym z najwybitniejszych tenisistów w historii.

Boris Becker będzie kolejną gwiazdą w należącej do spółki platformie TopLevelTennis.com oraz stanie się jej akcjonariuszem.

Emitent podpisał z Beckerem umowę inwestycyjną, zgodnie z którą podejmie współpracę polegającą na aktywnym udziale gwiazdy w przygotowaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych na należącej do spółki platformie edukacyjno-szkoleniowej TopLevelTennis.com.

Planowana współpraca zakłada również objęcie przez tenisistę 200 000 akcji Thunderbolt S.A. w kolejnej emisji. Boris Becker to były wybitny tenisista, zwycięzca turniejów wielkoszlemowych i były lider rankingu ATP. W trakcie kariery szkoleniowej był trenerem Novaka Djokovica. Obecnie jest jednym z najlepszych komentatorów i ekspertów tenisa na świecie. 

– Boris Becker to żywa legenda tenisa. Jest również bardzo charakterystyczną i znaną postacią. Oprócz przekazu ogromnego doświadczenia i wiedzy, jaką z pewnością zaprezentuje Becker, nasz projekt na tyle go zainteresował, że postanowił stać się akcjonariuszem spółki, co z resztą bardzo nas cieszy. Już teraz prowadzimy bardzo ciekawe rozmowy nad pomysłami rozwoju naszej współpracy w przyszłości. Boris Becker i jego popularność, wiedza oraz doświadczenie, a także bardzo duże zasięgi w social mediach powodują, że możemy zakładać wysoką sprzedaż kursów, co znacząco przełoży się na wyniki finansowe spółki.” – podkreśla Tomasz Mrozowski, prezes zarządu Thunderbolt S.A.

Spółka zawarła również w ostatnim czasie umowę z amerykańskim byłym tenisistą i trenerem Bradem Gilbertem, która przewiduje jego aktywny w przygotowaniu oraz udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych dotyczących projektu TopLevelTennis.com. Obecność Gilberta w przedsięwzięciu otwiera przed firmą większe możliwości sprzedaży subskrypcji platformy m.in. na ogromnym amerykańskim rynku tenisowym.

Brad Gilbert to uznany na świecie były tenisista i trenerem, który jako zawodowy tenisista dotarł do 4-tej pozycji w rankingu ATP i zwyciężał w wielu imprezach rangi ATP. W trakcie kariery trenerskiej współpracował z największymi gwiazdami tenisa m.in. Andre Agassim, Andy Roddickiem i Andy Murrayem. Obecnie pracuje jako komentator sportowy i należy do czołówki analityków tenisowych, będąc uznawanym za jednego z najlepszych strategów i taktyków tenisowych na świecie.

Thunderbolt S.A. zrealizował już produkcję nagrań z Urszulą Radwańską oraz z Dominiką Cibulkovą. Emitent podpisał również listy intencyjne w sprawie współpracy przy projekcie platformy TopLevelTennis.com m.in. z Wolfgangiem Thiemem, Marco Panichim oraz Wimem Fissette.

Stworzone zostaną również aplikacje mobilne przeznaczone na urządzenia z systemem iOS oraz Android, które będą umożliwiały korzystanie z platformy TopLevelTennis.com. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu.