Ze świata 25 sierpnia 2019

Puma łączy się ze Spotify

Spotify i Puma łączą się w pierwszym w swoim rodzaju partnerstwie, aby stworzyć ekskluzywne treści audio pod hasłem „Find Your Flow”.


Kooperacja ma także podkreślić wprowadzenie pakietu Puma Anthem Pack. Powstały ekskluzywne listy odtwarzania dedykowane takim piłkarzom jak Antoine Griezmann, Romelu Lukaku, Luis Suarez, czy David Silva oraz Jan Oblak.

Dzięki współpracy Puma przejmie podcast Spotify pt. „Who We Be Talks”. Po raz pierwszy po przejęciu „Who We Be Talks” prowadzący DJ Semtex przeprowadza wywiad z Mamadou Sakho na temat tego, jak odnajduje swój „przepływ” w grze i życiu. Omawiają jego ulubione utwory muzyczne na boisku i poza nim, jego najnowsze buty Puma oraz dzielą się spostrzeżeniami na temat jego stylu życia i poglądów na kulturę.

Zarazem DJ Semtex i Mamadou Sakho wspólnie tworzą playlistę, na której wyróżniają swoje ulubione utwory, inspirowane pokonywaniem presji zarówno na boisku, jak i poza nim. Lista składająca się z 21 pozycji pokazuje uwielbienia piłkarza do muzyki z całego świata. Są bowiem utwory nigeryjskich artystów Tenioli Apata i francuskiego rapera Ninho. Na liście znajduje się również utwór brytyjskiego rapera Stormzy’ego „Big For Your Boots” i kawałek Tinie Tempah „Girls Like”.

– To ekscytująca współpraca z liderami branży Spotify, zapewniająca słuchaczom wyjątkowy wgląd w życie sportowców związanych z Pumą. Sport i kultura są ze sobą nierozerwalnie związane, a partnerstwo celebruje kluczową rolę, jaką muzyka odgrywa dla piłkarzy, zarówno na boisku, jak i poza nim – powiedział Ruth How, dyrektor marketingu i komunikacji w Puma UK, Ireland & Benelux.

Playlisty dostępne są TUTAJ »