Olga García z Herbalife
Olga García, piłkarka FC Barcelony oraz reprezentacji Hiszpanii, podpisała kontrakt indywidualny z Herbalife.

25-latka, która ma na swoim koncie między innymi dwa mistrzostwa i trzy puchary Hiszpanii będzie promować markę poprzez różnego rodzaju kampanie.
Główne działania promocyjne mają skupić się na mediach społecznościowych.
Zawodniczka będzie także korzystać z suplementacji dostarczanej przez Herbalife Nutrition.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Francuska liga przyciąga coraz większą widownię. Rekordowe wyniki Ligue 1 za granicą
Ligue de Football Professionnel (LFP) poinformowała o wyraźnym wzroście międzynarodowej oglądalności Ligue 1 McDonald's w sezonie 2025/26. Według opublikowanych danych liczba widzów śledzących francuską ekstraklasę poza granicami kraju wzrosła o 28 procent w porównaniu z poprzednim sezonem. To najlepszy wynik od 2022 roku i jeden z najmocniejszych sygnałów potwierdzających rosnącą…