T.J. Watt dołączył do braci
T.J. Watt, który został wybrany w tegorocznym drafcie National Football League przez Pittsburgh Steelers dołączył do braci.

22-latek podpisał kontrakt indywidualny z Reebokiem. Tym samym będzie promował markę, która wspiera także J.J. Watta (Houston Texans) i Dereka Watta (Los Angeles Chargers).
Warto dodać, że trzech braci to jedyni zawodnicy w NFL, których indywidualnie wspiera Reebok.
T.J. Watt przyznał, że jest zaszczycony możliwością współpracy, a fakt, że między nim, a najstarszym bratem, czyli J.J., jest sześć lat różnicy, sprawia, iż działania promocyjne trafią do szerszego grona odbiorców.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.