Everton z rekordową umową
Kilka dni temu informowaliśmy o zmianie warunków współpracy Chang z Everton FC. Teraz oficjalnie przedstawiono nowego sponsora głównego.

Zgodnie z oczekiwaniami została nim firma bukmacherska SportPesa. Kontrakt z Kenijczykami podpisano na pięć lat, a aktywowany zostanie z dniem 1 czerwca 2017 roku.
Jak zapewniają w klubie Premier League, jest to najwyższa umowa w 140. letniej historii Evertonu.
Tym samym firma z Afryki zastąpi tajski browar Chang. Na mocy umowy ekspozycja logo SportPesa pojawi się z przodu koszulek meczowych.
SportPesa wystartowała w 2014 roku i szybko stała się najpopularniejszą platformą bukmacherską w Afryce. Partnerstwo z „The Toffees” jest częścią globalnej ekspansji marki, która zamierza w Liverpoolu otworzyć ponad 70 miejsc pracy.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.