Tiger Woods nie zwalnia
Tiger Woods to ciągle marka, która przyciąga sponsorów. Amerykański golfista podpisał właśnie kolejny kontrakt indywidualny.

Sportowiec będzie współpracował z TaylorMade, producentem sprzętu golfowego. Informację ogłoszono tuż przed startem Farmers Insurance Open.
41-latek nie tylko będzie używał sprzętu tej firmy, ale również ma pracować nad rozwojem technologii i produktów.
TaylorMade współpracuje między innymi z numerem jeden światowego golfa, Jasonem Day’em, czy też złotym medalistą z igrzysk w Rio de Janeiro – Dustinem Johnsonem.
Przypomnijmy, iż pod koniec 2016 roku Woods podpisał też kontrakt z Bridgestone Golf. Zawarł również porozumienie z Monster Energy.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.