Fiat z francuską piłką
Ligue de Football Professionnel (LFP) podpisało umowę z włoskim producentem samochodów, firmą Fiat.

Będzie ona wspierać rozgrywki Coupe de la Ligue. Na mocy kontraktu Włosi będą promować Fiata Tipo. Będzie to oficjalny pojazd pucharu w sezonie 2016/17 i 2017/18.
Marka skorzysta z ekspozycji na panelach reklamowych LED, na stadionach, na których rozgrywane będą mecze. Branding zawita również na ściankach, na tle których przeprowadzane są wywiady, na biletach meczowych czy też dużych ekranach na obiektach.
Przy okazji transmisji z rozgrywek oraz programów im poświęconych pojawią się też reklamy Fiata. Nie braknie również akcji i konkursów skierowanych do kibiców.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.