Celtic wzmocniony
Eze Group, wiodąca brytyjska firma zajmująca się concierge, lifestylem oraz rozrywką, związała się z gigantem szkockiej piłki nożnej.

Umowa z Celtic FC zapewnia firmie pełny pakiet widoczności w telewizji, tak pod względem reklamowym, jak i biznesowego hospitality.
Firma będzie też pomagać kibicom w ich podróżach na mecze wyjazdowe w europejskich pucharach. Eze zyskało status partnera w tym zakresie.
Do tej pory Eze angażowało się w piłkę nożna w Birmingham City. Logo pojawiało się na strojach meczowych zespołu występującego na zapleczu Premier League.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.