Innowacje Audi dla MLS
Audi of America połączyło swoje zaangażowanie na rzecz innowacji i technologi z miłością do piłki nożnej, w ten sposób uruchomiono Audi Player Index.

6 marca startuje nowy sezon Major League Soccer. Kibice będą mogli korzystać z nowej aplikacji, która przeprowadza analizę statystyczną piłkarzy w czasie zbliżonym do rzeczywistego.
Programem objęte zostały wszystkie mecze Major League Soccer.
– Jesteśmy zobligowani do pomocy przy rozwoju piłki nożnej w USA i Kanadzie. Wprowadzając Audi Player Index możemy zaangażować więcej kibiców do śledzenia, celebrowania oraz oglądania meczów MLS, w sposób jaki nigdy wcześniej nie był dostępny – powiedziała Loren Angelo, dyrektor ds. marketingu amerykańskiego oddziału Audi.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.