Kolejny Amerykanin inwestuje w Premier League
Po zaangażowaniu amerykańskiej firmy w AFC Bournemouth, klub występujący w Barclays Premier League, czas na kolejny kontrakt.

Josh Harris, właściciel New Jersey Devils (National Hockey League) oraz Philadelphia 76ers (National Basketball Association), poszerzył portfolio o udziały w Crystal Palace FC.
Według doniesień medialnych Harris nabył 18 procent akcji londyńskiego klubu, czyli tyle samo co posiada jeden z prezesów, Steve Parish. Także taką wartość akcji posiada David Blitzer, partner biznesowy Harrisa. Pozostałe 46 procent dzielą między siebie Stephen Browett, Jeremy Hosking i Martin Long.
Inwestycja Amerykanina ma być znaczącym krokiem do przodu w ambitnych planach przebudowy stadionu Selhurst Park.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.