Zamieszanie w Hiszpanii
Hiszpańska Federacja Piłkarska (RFEF) zdecydowała się na zawieszenie wszystkich rozgrywek piłkarskich w tym kraju od 16 maja.

Działanie to jest spowodowane brakiem porozumienia z rządem w kwestii sprzedaży praw telewizyjnych do La Liga, Liga Adelante i Copa del Rey.
RFEF w oświadczeniu narzeka na „ciągłą ingerencję ze strony CSD, usunięcie stanowiska sekretarza stanu ds. sportu oraz przyznawanie i wydatkowanie pieniędzy”.
Jeżeli strony nie dojdą do porozumienia do skutku nie doszłyby między innymi dwie ostatnie kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej (17 i 23 maja), jak i finał krajowego pucharu (30 maja).
Wyczekiwana zmiana w Hiszpanii – SportMarketing
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.