Ucieczka z Rangersów
Na dwa tygodnie przed kluczowym, corocznym spotkaniem władz szkockiego Rangers FC, trzech dyrektorów opuściło utytułowany klub.

Norman Crighton do „The Gers” dołączył w listopadzie zeszłego roku i miał nadzorować „komitet inwestycyjny”. Teraz jego umowa, z niejasnych przyczyn, została rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym.
W ślad za nim podążyli konsultant finansowy Philip Nash oraz były dyrektor wykonawczy Graham Wallace. Ten ostatni z Ibrox Park wyjechał jeszcze w październiku.
Ich odejście może umocnić pozycję Mike’a Ashley’a. Właściciel Newcastle United i akcjonariusz Rangersów prawdopodobnie wezwał do rozstania się z wyżej wymienioną trójką.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.