„Jedenastki” legend
W ten weekend odbędą się derby północnego Londynu. Z tej okazji skorzystało Vodafone, które promuje swoją sieć telefoniczną nowej generacji.
Vodafone uruchamia na terenie Anglii sieć 4G, która pozwala na przesył danych z bardzo dużą prędkością. Z tej okazji prowadzone są liczne działania promocyjne, które mają rozpropagować tę nowoczesną technologię wśród kibiców.
W ramach jednej z nich na Trafalgar Square spotkały się legendy Arsenalu FC (Ian Wright i Tony Adams) oraz Tottenhamu Hotspur FC (Ledley King i Les Ferdinand), które zmierzyły się w pokazowym konkursie jedenastek.
Spotkanie to miało być przedsmakiem tego co czeka kibiców w najbliższy weekend, gdy oba zespoły zmierzą się ze sobą w ramach Premier League.
Redakcja Sport Marketing
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.