e-sport 22 lutego 2021

Polska pani premier pojawi się w grze Tekken 7!

Choć premiera gry Tekken 7 miała miejsce kilka lat temu, to w naszym kraju o tej produkcji ponownie zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą zapowiedzi nowej postaci, którą jest polska pani premier!

Tajemnicza pani premier

W ostatni weekend studio Bandai Namco Entertainment opublikowało trailer, który przedstawia nową postać w grze Tekken 7. Już na samym początku tego materiału mogliśmy spodziewać się, że po części nowa postać będzie związana z naszym krajem, gdyż w zapowiedzi zawarto m.in. ujęcie na którym znalazł się Pałac Prezydencki w Warszawie.

Ostatecznie z auta wysiadła tajemnicza kobieta, która wypowiedziała wymowne zdanie – Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków. Nową postacią w grze Tekken 7 będzie polska pani premier.

Nawiązanie do Wiedźmina?

Internauci od razu zaczęli szukać nawiązania lub inspiracji, niekoniecznie w kręgu polityki. Szybko udało się znaleźć pewne powiązanie. Jak się okazuje, tajemnicza pani premier przypomina postać Ciri z Wiedźmina. Wskazuje na to przede wszystkim kolor włosów bohaterki, a także specyficzna blizna na policzku. Wkrótce dowiemy się, czy rzeczywiście przypuszczenia są słuszne. Premierę postaci zaplanowano na wiosnę tego roku.