Aktualności 24 listopada 2022

Andreas Wolff zakończy karierę w Kielcach?

Niemiecki bramkarz Łomży Industria Kielce, Andreas Wolff, przyznał, że klub obecnych mistrzów Polski może być ostatnim w jego karierze. Przypomnijmy, że obecny kontrakt Wolffa obowiązuje do 2028 roku.

Problemy w Kielcach

Przypomnijmy, że w Kielcach od kilku tygodni głównym problemem jest wycofanie się głównego sponsora. informację o tym, że firma Van Pur, którego częścią jest Łomża, zakończy współpracę ze sportowym klubem z Kielc, przekazano dwa tygodnie temu podczas specjalnej konferencji prasowej. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

CZYTAJ TAKŻE: Tałant Dujszebajew: Nikt nie wie jaka będzie przyszłość klubu

Andreas Wolff zakończy karierę w Kielcach?

Pomimo tych kłopotów, długiej wypowiedzi dotyczącej swojej osoby udzielił niemiecki bramkarz klubu, Andreas Wolff. 31-latek przyznał, że nie wyklucza scenariusza, w który będzie grał w obecnym zespole aż do końca swojej kariery.

– Mamy niesamowity zespół, klub jest wspaniały i nie ma na świecie drużyny, o której mogę powiedzieć, że jest od nas lepsza. Czuję się w Kielcach szczęśliwy i uważam to za wielki przywilej, że występuje w tym zespole. Mój kontrakt obowiązuje do 2028 roku, więc w momencie jego zakończenia będą miał już 37 lat. Nie wiem jak to będzie wyglądać, ale ostatnio kupiłem mieszkanie w Kielcach, więc jestem związany z tym miastem – powiedział Wolff.

Andreas Wolff występuje w Łomży Industria Kielce od 2019 roku. Już dzisiaj jego zespół rozegra kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów EHF, a rywalem mistrzów Polski będzie norweskie Elverum.