Aktualności 26 lutego 2021

Iga Świątek nową ambasadorką Xiaomi

autor: Adam Pera
Kariera Igi Świątek, nie tylko na korcie, rozwija się. Po nawiązaniu umowy z Rolexem Polka związała się z kolejną dużą marką, którą jest chiński producent telefonów i elektroniki Xiaomi.

Kolejni sponsorzy Igi Świątek

Iga Świątek ma kolejny powód do dumy. Niedawno bardzo głośno było o nawiązaniu przez nią współpracy z PZU oraz Rolexem. Tym razem Polka związała się z kolejnym światowym gigantem jakim jest producent sprzętu elektronicznego Xiaomi.

Nawiązanie współpracy z chińską spółką jest kolejnym dowodem na to, jak dobrze prowadzona jest kariera Igi Świątek, nie tylko pod kątem sportowym. Póki co nie są jednak znane jakiekolwiek szczegóły kontraktu dotyczące jego długości czy też honorarium.

Komentarz w sprawie nawiązania współpracy z Xiaomi

W krótkim komunikacie polski oddział Xiaomi tajemniczo wyznał, że szykowanych jest wiele niespodzianek, a już niebawem spodziewać możemy się kolejnych szczegółów.

– Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi! – skomentowała podpisanie umowy Świątek