Aktualności 29 stycznia 2021

Iga Świątek nawiązała trzyletnią współpracę z PZU

Iga Świątek nawiązała kolejną dużą współpracę. Partnerem aktualnie najlepszej polskiej tenisistki został Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

Iga Świątek przyciąga coraz więcej sponsorów

Ubiegły rok był dla 19-letniej tenisistki niezwykle udany. Iga Świątek zwyciężyła we French Open, stając się pierwszą Polką, która wygrała wielkoszlemowy turniej tenisowy. Dzięki dobrym wynikom awansowała na 17. miejsce w rankingu WTA, które jest jak na razie jej najlepszym wynikiem w karierze.

W ubiegłym roku Iga Świątek podpisała również kilka kontraktów z międzynarodowymi przedsiębiorstwami – Red Bullem, Nike i Lexusem. Z kolei już w styczniu nawiązała współpracę z Rolexem, a także producentem rakiet tenisowych Tecnifibre.

Współpraca z PZU

Kolejnym partnerem tenisistki będzie Powszechny Zakład Ubezpieczeń. – Ta współpraca to dla nas przyjemność wspierania talentu obiecującego sportowca i realizacja społecznej odpowiedzialności jako polskiej firmy, lidera rynku finansowego w tej części Europy – stwierdził w komunikacie Polskiej Agencji Prasowej Marcin Stefaniak, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PZU.

19-latka nawiązała współpracę z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń na najbliższe trzy lata. Na jej mocy, będzie występować na kortach z emblematem spółki.

Jestem szczęśliwa, że mam wsparcie tak poważnej firmy jak PZU. Dzięki temu będę mogła skupić się na pracy na korcie, by dostarczyć kibicom wielu wspaniałych sportowych emocji. Za tydzień zagram w wielkoszlemowym turnieju Australian Open i już czuję wsparcie fanów z Polski – wyznała Iga Świątek w rozmowie dla PAP po nawiązaniu współpracy z PZU.

Fot. profil na Instagramie Igi Świątek