Aktualności 1 lutego 2021

Tyskie zamyka konflikt Krzysztofa Stanowskiego i Marcina Najmana

Konflikt Krzysztofa Stanowskiego i Marcina Najmana był głośną sprawą w mediach społecznościowych. Twarzą w twarz obaj panowie starli się w jednym z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym. Spór został nakręcony pod koniec roku za sprawą niedoszłego spotkania, z którego sławę zyskała kurtka Marcina Najmana. Chęć zamknięcia konfliktu wykorzystało Tyskie, które pomogło obu panom przejść na TY. 

Licytacja na WOŚP

W pewien sposób z inicjatywą zakończenia tego głośnego sporu wyszedł Krzysztof Stanowski, który zakomunikował jakiś czas temu, iż chce wylicytować kurtkę Marcina Najmana w ramach aukcji WOŚP. Razem ze społecznością, jeden z założycieli Kanału Sportowego zebrał 20 tysięcy złotych i wygrał licytację.

W związku z ogromnym zainteresowaniem tej aukcji, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zachęciła Marcina Najmana, by sam wręcz swoją kurtkę zwycięzcy. W niedzielę 31 stycznia panowie spotkali się w Częstochowie, gdzie oficjalnie Marcin Najman przekazał kurtkę Krzysztofowi Stanowskiemu. 

Przejdźmy na TY

Zarówno cały konflikt, jak i chęć zamknięcia tego rozdziału wykorzystał browar Tyskie, który zorganizował spotkanie w ramach swojej akcji “Przejdźmy na TY”. Panowie spotkali się w barze, gdzie zrobiono specjalnie zdjęcie.

Krzysztof Stanowski otwarcie przyznał, że dostał za całą akcję 30 tysięcy złotych. Połowę honorarium postanowił przekazać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Cieszy zatem fakt, ze cały konflikt zakończył się pomocą potrzebującym.

Fot. Twitter.com/K_Stanowski