Aktualności 31 stycznia 2021

Marcin Najman przekazał kurtkę Krzysztofowi Stanowskiemu

Marcin Najman podczas częstochowskiego finału przekazał swoją niebieską kurtkę Krzysztofowi Stanowskiemu. Właściciel “Weszło” i współzałożyciel “Kanału Sportowego” odebrał wylicytowany przedmiot.

Najman kontra Stanowski

W ciągu ostatniego roku zawodnik MMA oraz popularny dziennikarz nie szczędzili sobie wzajemnych przytyków. Jednym z najgłośniejszych był niedoszły pojedynek, do którego miało rzekomo dojść na obiektach Rakowa Częstochowa. Wówczas Marcin Najman zjawił się pod budynkiem klubu, natomiast Krzysztof Stanowski przyznał, że propozycja była tylko żartem. Nagrania z udziałem zawodnika pod budynkiem Rakowa od tamtej pory krążą w sieci i doczekały się wielu przeróbek.

Kurtka trafiła na licytację WOŚP

Marcin Najman postanowił wykorzystać rozgłos wokół tej akcji i postanowił wystawić niebieską kurtkę, która również stała się obiektem memów, na aukcję WOŚP. Licytację wygrał Krzysztof Stanowski, który przy pomocy internautów zebrał 20 tysięcy złotych.

W niedzielę 31 stycznia dziennikarz już pojawił się w Częstochowie, gdzie odebrał wygraną kurtkę. Obaj panowie nie szczędzili sobie przytyków na scenie, aczkolwiek jednogłośnie przyznali, że w tej sytuacji najważniejszy jest gest.