Ze świata 25 czerwca 2018

5 milionów funtów za bramki w Rosji

autor: Redakcja
Wchodząc w ostatnią fazę rozgrywek grupowych, brytyjscy bukmacherzy obawiają się, że będą musieli wypłacić swoim klientom olbrzymie kwoty.
Rosyjski turniej zaskakuje, bo wciąż nie zanotowano na nim bezbramkowego remisu. Do rozpoczęcia ostatniej kolejki fazy grupowej rozegrano 32 mecze, w których padło 85 bramek (2,6 gola na mecz). Swoje trzecie mecze rozegrały też już zespoły z grupy A, które również strzelały w nich bramki.
 
Zgodnie z wcześniejszymi standardami przewidywano, że na mistrzostwach świata w Rosji nie będzie padać dużo bramek, tymczasem wciąż nie padł w nim wynik 0:0.
 
Ladbrokes informuje, że jeden ze specjalnych zakładów może sprawić, że brytyjscy bukmacherzy będą musieli wypłacić swoim klientom olbrzymie pieniądze. Większość bukmacherów na Wyspach wyceniło bowiem "przynajmniej jedną bramkę w każdym meczu fazy grupowej" na kurs 40:1.
 
Jeżeli trend się utrzyma, bukmacherzy będą musieli wypłacić swoim klientom ok. 5 milionów funtów nagród. – Modlimy się o wynik 0:0 w dowolnym z kolejnych 16 spotkań. – mówi Alex Apati z Ladbrokes.