Manor Racing ma jeszcze chwilę
Ważą się losy Manor Racing startującego w Formule 1. Zespół zyskał dodatkowy tydzień na znalezienie nowego właściciela.

Zespół na początku miesiąca trafił pod kontrolę zewnętrznego administratora. Brytyjskie media poinformowały, że do 20 stycznia władze mają czas na znalezienie inwestora.
Teraz Just Racing Services, który odpowiada za Manora, kupił sobie trochę więcej czasu, gdyż znaleziono środki na wypłaty dla wszystkich pracowników stajni.
Według Sky Sports nadzieją jest azjatyckie konsorcjum, które może nabyć zespół od Stephena Fitzpatricka.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.