Force India z regionalnym partnerem
Sahara Force India, zespół startujący w serii Formuła 1, poinformował o podpisaniu kontraktu z nowym partnerem. Jest gigant odzieżowy.

Mowa o umowie z Levi’s. Współpraca rozpoczęła się od Grand Prix Meksyku, które odbyło się między 28 a 30 października. Będzie też obowiązywać przy okazji wyścigu w Brazylii, który odbędzie się w dniach 11-13 listopada.
Ekspozycja marki pojawi się na kombinezonach wyścigowych kierowców, a także innych członków zespołu.
– To ekscytujące powitać markę Levi’s w rodzinie Force India – powiedział szef zespołu i jego dyrektor zarządzający, Vijay Mallya.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
USA w swoim stylu. To był mundial w formacie giga
Zakończyły się mistrzostwa świata 2026, które przez szefa FIFA, Gianniego Infantino, już na długo przed startem turnieju były określane mianem „największej imprezy sportowej w historii”. To pewnie pozostanie kwestią dyskusyjną, ale liczba nie kłamią – mundial miał ogromną skalę.