Konami nie próżnuje
Konami, japoński producent gier wideo, nie traci czasu. Wydawca piłkarskiego tytułu PES pozyskał kolejnego, po FC Barcelonie i Liverpool FC, partnera.

Tym razem umowę sponsorską uzgodniono z Borussią Dortmund. Kontrakt parafowano na okres czterech sezonów. Do zakończenia rozgrywek 2019/20.
Zgodnie z porozumienie, piłkarze występujący w BVB, stroje, branding zostaną odtworzone w szczegółach w grze. Dodatkowo pojawi się Iduna Park w Dortmundzie i pieśni fanów klubu.
PES 2017 ukaże się już 15 września.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.