Kanadyjczyk w Reeboku
Rory MacDonald, kanadyjski zawodnik mieszanych sztuk walki, który obecnie powiązany jest z UFC, podpisał indywidualny kontrakt sponsorski.

Kanadyjczyk będzie promować Reeboka, który jak wiadomo jest również sponsorem całej Ultimate Fighting Championship.
Na mocy porozumienia 25-latek ma promować swoim wizerunkiem markę odzieżową. Wiadomo między innymi, iż stworzy własną koszulkę, w której będzie wychodził do walki.
MacDonald jest kolejnym zawodnikiem UFC, który wiąże się indywidualnie z Reebokiem. W tym gronie są choćby Ronda Rousey czy Conor McGregor. Niedawno uczyniła to także Joanna Jędrzejczyk.
Bartosz Burzyński
Więcej Ze świata
Rekordowy NFL Draft w Pittsburgu – historyczna frekwencja
Pierwsza runda draftu ligi NFL w 2026 roku przeszła do historii sportu jako wydarzenie o niesamowitej frekwencji. W Pittsburgu na inaugurację wydarzenia przybyło aż 320 tysięcy kibiców, co stanowi rekord wszech czasów dla pierwszego dnia draftu. Informację tę ogłosił komisarz ligi, Roger Goodell, jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy.