Aktualności 12 czerwca 2024

Mobilna premiera Call of Duty: Warzone zaprezentowana z rozmachem. “Verdansk daje mi adrenalinę”

Pięciu ambasadorów Monster Energy zaimponowało umiejętnościami w nowym filmie z okazji premiery Call of Duty: Warzone Mobile.

Nic Hamilton reprezentuje sporty motorowe, a towarzyszyli mu Dan Lacey na BMX-ie, Luke Woodham na czterech kołach, czołowy streamer Call of Duty: Warzone Fifakill i Vicki reprezentująca Monster Girls. Wszyscy pokazali swoją pasją do Call of Duty i sprawdzili się w grze Call of Duty: Warzone Mobile.

Poniżej prezentujemy nagranie:

https://www.instagram.com/reel/C7o4UZ9pkQJ/

Nowości w grze

Sztuka Battle Royale jest dostępna na urządzeniach mobilnych, nie trzeba rezygnować z wysokooktanowej rozgrywki, z której znane jest Call of Duty. Przywracając ulubione mapy i tryby fanów, Warzone Mobile uzupełnia obecną ofertę franczyzy o ukochany Verdansk i anarchię Rebirth Island.

Ciężka praca Ethana „Fifakilal” Pinka

Chociaż Verdansk uczyniła z wyżej wymienionej piątki graczy Warzone, którymi są dzisiaj, nikt nie zdobył punktów, ciężej pracując niż Ethan „Fifakill” Pink z Monster Energy. Wszechstronny i mistrzowski Fifakill rządził terenem Verdansk podczas pierwotnej rozgrywki i wie, jak wyjątkowy jest powrót mapy do Warzone Mobile:

Verdansk daje mi adrenalinę, której nie da się znaleźć w niczym innym. Nie wiem, czy to nostalgia, ale jest w tym coś, co uderza za każdym razem. A gdyby Verdansk nie istniał, nie byłbym tu, gdzie jestem teraz. Czuję więc, że jestem to winien. To mnie stworzyło – wyjaśnił Fifakill.

Powrót kultowej mapy

Warzone Mobile dba o udogodnienia dla graczy, o czym świadczy powrót kultowej mapy Resurgence, Rebirth Island. Oferując szybką, intensywną walkę połączoną z szybkimi przerzutami, Rebirth Island zachowuje całą swoją siłę w Warzone Mobile. Obowiązują te same zasady i te same strategie są skuteczne, tylko teraz baza graczy jest bardziej głodna. Fifakill wyjaśnia specyfikę gry:

– Lądujemy w magazynie w każdej grze. W każdym grze. Mamy podział na 2-1: dwóch graczy ląduje na szczycie wieży, gdzie mamy dużą kontrolę, a potem ląduję na lądowisku dla helikopterów. Jest wypłata, więc dostajesz dużo pieniędzy za swoje wyposażenie. Robimy to w każdej grze.

Największy plus Warzone Mobile

Największą zaletą Warzone Mobile jest to, że możliwość gry dowolnym miejscu i czasie, a to konieczne dla sportowców Monster Energy. Dan Lacey, uważany za jednego z najlepszych ulicznych zawodników na BMX na świecie, zna Warzone Mobile i wierzy, że jest to coś, czego trzeba doświadczyć samemu.

– To niesamowite. To jak podróż w czasie i po prostu nie mogę uwierzyć, że mam to na telefonie. Czuję, że gram teraz lepiej w [Warzone Mobile] niż w głównym Call of Duty. Jestem całkiem świeży na scenie gier mobilnych, ale czuję, że opanowałem ją znacznie szybciej, niż myślałem. Ruch jest szybki, a liczba klatek na sekundę jest teraz bardzo wysoka. Nie ma żadnych opóźnień pomiędzy wykonywanymi przez Ciebie czynnościami. Pomyślałem sobie: „OK, udało im się”. To jest szalone.

Idealny relaks

Lacey, który dołączył do Monster Energy w 2012 roku, ma wiele wspólnego z szerszą bazą graczy Call of Duty. Zdaje sobie sprawę, że gra w Warzone to gwarancja relaksu.

– Czuję, że to jedna z tych rzeczy. Na przykład będę jeździć przez większą część dnia, a mój kumpel Stan napisze do mnie wiadomość o 19:00 lub 20:00. On właśnie skończył pracę, ja właśnie skończyłem jazdę i to jest po prostu nasze małe wyzwolenie. Będziemy grać przez dobre trzy lub cztery godziny, a potem moi bracia dołączą” – wyjaśnił. „To mój wolny czas i uwielbiam Call of Duty. W ten sposób się dekompresuję.

Preferencje Laceya

Lacey, który ma do czynienia z Call of Duty od czasów oryginalnego Modern Warfare, wyjaśnia, jakie granie preferuje:

–Wydaje się, że współpraca między nimi przebiega równomiernie. Jeśli mam dzień wolny lub mam naprawdę ciężki tydzień kręcenia, mówię: „No dobrze”. Mam dzień na PS5. Włączam Call of Duty, spróbuję ogarnąć swoje rzeczy i zdobyć kilka poziomów. Przejdę do trybu wieloosobowego, aby awansować, a potem wrócę do Warzone. Potem zerknę na mój Instagram i zobaczę, że ktoś pisze o nowym, najlepszym zestawie, więc muszę wrócić i spróbować dojść do tego samego etapu, co wszyscy streamerzy. Są w tym po prostu dobrzy.

Wspólny mianownik – gry i sport

Warto zwrócić uwagę na analogie pomiędzy grami i sportem. W przypadku kierowcy wyścigowego Nica Hamiltona i driftera Luke’a Woodhama ich umiejętności płynnie przekładają się na Call of Duty.

– Świadomość i czas reakcji. 100% czasu reakcji – powiedział Woodham, który przez ostatnie dziewięć lat był kluczowym kierowcą w driftingowym składzie Monster Energy. – Wymaga to wielu strategii – dodał Hamilton. 

– W wyścigach musisz ustawić się we właściwym miejscu i przechytrzyć ludzi. W Call of Duty musisz zrobić dokładnie to samo. Tak, nie wystawiaj głowy przez okno, bo dostaniesz – żartuje Woodham.

– Nadal jestem oddany grom wyścigowym. Gram w gry wyścigowe bardziej w ramach treningu, żeby zachować świeżość, a w Call of Duty, dla większej zabawy. Chcę pograć kilka razy i wyłączyć grę. Hamilton postrzega Call of Duty jako coś więcej niż odpoczynek. – Zbudowałem wiele przyjaźni, wiele relacji i utrzymywałem wiele relacji, które być może byłyby bardzo odległe, gdyby nie Call of Duty. Uwielbiam grać w Call of Duty i spędzać czas z moimi przyjaciółmi.

Przygotuj się na eksluzywną skórkę operatora Monster Energy

Ekskluzywna skórka Operatora „Clutch”, dostępna w Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Warzone Mobile, pozwala graczom na dołączenie do walki w barwach Monster Energy.

Ten czarny kombinezon lotniczy, ozdobiony kultowym logo Monstera, ma jaskrawozielone i fioletowe akcenty na daszku, rękawicach i wyposażeniu taktycznym. Aby odebrać skórkę operatora „Clutch”, wejdź na callofduty.com/monsterenergyredeem i zaloguj się na swoje konto Activision, aby otrzymać skórkę w grze.

*Wymaga stałego połączenia z Internetem (mogą obowiązywać opłaty sieciowe).

fot. monsterenergy.com