Aktualności 15 marca 2024

Foodcare z marką 4Move został sponsorem Cracovii

Polski producent żywności FoodCare z marką 4MOVE został oficjalnym sponsorem Cracovii, a co za tym idzie, stał się jednym z największych podmiotów wspierających klub.

Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych to jedno z założeń projektu jakim jest #CracoviaOdNowa. FoodCare to wiodący producent żywności z branży FMCG, który funkcjonuje na rynku od 1984 roku. Produkty FoodCare eksportowane są do ponad 50 krajów, a sama spółka posiada 2 własne fabryki.

– Jesteśmy dumni, że możemy powitać FoodCare jako Oficjalnego Sponsora Cracovii. To partnerskie porozumienie jest nie tylko ukoronowaniem naszych dotychczasowych wysiłków, ale także otwiera przed nami szerokie perspektywy rozwoju. Współpraca z FoodCare to nie tylko symboliczny krok dla Cracovii, ale także pierwszy krok w naszym kierunku biznesowym. Jest to dowód naszego zaangażowania w rozwój Klubu nie tylko jako drużyny sportowej, ale także jako marki, która inspiruje i angażuje społeczność lokalną. Bardzo serdecznie dziękuję Prezesowi Wiesławowi Włodarskiemu za owocne rozmowy – podkreśla prezes MKS Cracovia SSA, Mateusz Dróżdż.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy zacząć nowy rozdział współpracy z Cracovią – dodaje Wiesław Włodarski, założyciel i prezes grupy FoodCare.

Logo nowego sponsora będzie eksponowane na koszulkach meczowych piłkarzy pierwszej drużyny, na bandach LED podczas spotkań domowych Cracovii w ramach PKO BP Ekstraklasy oraz w mediach społecznościowych klubu.