Aktualności 21 września 2022

Stal Rzeszów otworzyła trybunę zachodnią na derby i sprzedaje drugą pulę biletów

W poniedziałek Stal Rzeszów wyprzedała całą trybunę wschodnią - jedyną zadaszoną - na derby Rzeszowa. Teraz już wiadomo, że kibice Żurawi pojawią się po drugiej stronie stadionu. Klub uruchomił dodatkową pulę biletów.

Stal Rzeszów sprzedaje drugą pulę biletów

Już w poniedziałek Stal Rzeszów poinformowała, że 5000 kibiców jest uprawnionych do wejścia na derby z Resovią. Klub jednocześnie poinformował wczoraj, że w sprzedaży pozostało 1300 biletów z drugiej puli biletów. Co ciekawe dzisiaj pojawiły się zwroty na wyprzedaną wcześniej trybunę wschodnią. – Do sprzedaży trafiło ponad 100 zwolnionych biletów na trybunie wschodniej! Jeżeli chcecie oglądnąć 88. Derby Rzeszowa z perspektywy tej trybuny, wchodźcie na stronę z biletami i kupujcie póki są – poinformował gospodarz derbów.

Chcesz obejrzeć wideo? Kliknij w obrazek

Ponad tysiąc kibiców gości

Kibice gości także licznie zjawią się przy Hetmańskiej. Warto jednak dodać, że Resovia regularnie odwiedza obiekt miejski, kojarzony ze Stalą. To wszystko przez kwestie licencyjne, które uniemożliwiają Pasiakom grę na swoim obiekcie przy Wyspiańskiego.

Tym razem fani Resovii zasiądą w sektorze gości. Ten jednak będzie powiększony o jeden sektor, który z nim sąsiaduję. Łącznie zatem goście zostali aż 1668 biletów na to spotkanie. Część wejściówek fani Pasiaków rozdysponowali wewnętrznymi kanałami, pozostałe sprzedaje klub w oficjalnej sprzedaży.

***

Stal Rzeszów zagra z Resovią 1 października o godzinie 17:30. W tym momencie gospodarze zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, zaś Resovia jest przedostatnia. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.