Aktualności 7 września 2022

Raków szuka ambasadorów poza Częstochową

Z ciekawą akcją rusza Raków Częstochowa. Triumfator Pucharu Polski z ubiegłego sezonu rozpoczął poszukiwania ambasadorów poza Częstochową. 

Zostań ambasadorem Rakowa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać ambasadorem Rakowa Częstochowa? Klub wyznaczył bardzo proste wytyczne. Wystarczy, że mieszkasz poza Częstochową, masz zapał oraz energię do działania oraz chcesz mieć realny udział w codziennym życiu klubu.

Obowiązkami ambasadora będzie pomoc w organizowaniu promocji spotkań, a także wyjazdów na mecze Rakowa w danej miejscowości w obrębie Częstochowy we współpracy z klubem. Wszyscy chętni mogą wysłać wiadomość e-mail na adres: marketing@rakow.com. W treści należy podać podstawowe dane. Wszystkie informacje można oczywiście przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

Szansa na poprawę wyników?

O ile Raków Częstochowa w ostatnich latach radzi sobie na boisku bardzo dobrze, to klub cały czas musi budować swoją społeczność. Dowodem na to jest chociażby liczba sprzedanych koszulek w sezonie 2021/2022. Na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy dane klubów z PKO BP Ekstraklasy.

Raków Częstochowa jest w dolnej części stawki i wyprzedza raptem pięć zespołów.