Aktualności 13 lipca 2022

Transmisja meczu Legia – Celtic w CANAL+ Sport

Już za tydzień odbędzie się pożegnalny mecz Artura Boruca w Legii Warszawa. Wojskowi w towarzyskim starciu zmierzą się z Celtikiem, a spotkanie będzie transmitowane przez telewizję CANAL+ Sport.

Legia – Celtic w CANAL+

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Artur Boruc nie pożegnał się z Legią Warszawa w oficjalnym meczu. Bramkarz Wojskowych otrzymał karę za zachowanie podczas spotkania swojej drużyny z Wartą Poznań, gdzie uderzył Dawida Szymonowicza. Kara nie została jednak zapłacona i Boruc nie mógł wystąpić już w żadnym meczu PKO Ekstraklasy.

Ostatecznie postanowiono, że warszawski klub zorganizuje specjalny mecz z Celtikiem, w którym Boruc spędził ponad pięć lat swojej kariery. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ Sport. Początek zaplanowano w środę 20 lipca na godzinę 18:00. Studio ruszy już 60 minut wcześniej.

CZYTAJ TAKŻE: Legia Warszawa ustaliła absurdalnie wysokie ceny na pożegnalny mecz Artura Boruca

Ekstraklasa rusza już w weekend

Spotkanie Legia – Celtic będzie jedną z wielu sportowych propozycji CANAL+ Sport w najbliższych dniach. Dodajmy, że już w najbliższy piątek ruszają rozgrywki PKO Ekstraklasy i to właśnie ta stacja ponownie zapewni swoim widzom transmisje ze wszystkich spotkań. Meczem otwarcia będzie starcie Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań.