Aktualności 29 kwietnia 2022

Aleksandra Kalinowska w dziale prasowym Legii

Do istotnych zmian dojdzie w dziale prasowym Legii Warszawa od początku maja. Dotychczasowa rzecznik prasowy Izabela Kruk idzie na zwolnienie lekarskie związane z nadchodzącymi narodzinami dziecka. Jej obowiązki przejmie duet Aleksandra Kalinowska i Bartosz Zasławski.

Najbardziej smutno mi rozstawać się z najwspanialszą Ekipą, czyli naszym Legia Media Team. Ale Ci pasjonaci na pewno będą Was cały czas zaskakiwać świetnymi rzeczami i kreatywnością – napisała na Twitterze Izabela Kruk, która spodziewa się kolejnego potomka.

Bartosz Zasławski do tej pory pełnił rolę zastępcy roli rzecznika prasowego. W klubie pracował już od 2011 roku. Z kolei Aleksandra Kalinowska swoją pracę w Legii rozpocznie wraz z początkiem maja. Dotychczas pracowała w PKO Banku Polskim. Jej funkcja była nierozerwalnie związana z piłką nożną, a konkretnie działaniami sponsorskimi banku wobec Ekstraklasy.

W 2018 roku połączyła pasję do piłki nożnej z karierą zawodową. Pracując u sponsora tytularnego Ekstraklasy, Aleksandra Kalinowska, odpowiadała za komunikację, aktywacje i kanały społecznościowe PKO Bank Polski Grajmy Razem. Z wykształcenia marketingowiec. Laureatka kilku branżowych nagród (Złoto w kategorii „content marketing- sport” 2019, najlepsze social media 2019 ). Stała bywalczyni przy Łazienkowskiej – czytamy na oficjalnej stronie warszawskiego klubu. Warto dodać, że Kalinowska pojawiła się w naszym zestawieniu “TOP50 najbardziej wpływowych kobiet polskiego sportu” na 21. miejscu.