Aktualności 18 listopada 2021

TVN przedstawił duet komentatorski na skoki narciarskie!

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich już za rogiem. 20 listopada w Niżnym Tagile najlepsi skoczkowie będą rywalizować o pierwsze punkty. W kontekście praw telewizyjnych, rywalizacja w sezonie 2021/2022 jest dla polskich kibiców dość wyjątkowa. Zmagania można bowiem oglądać w TVN. Stacja przedstawiła duet komentatorski. 

Specjalna oprawa

Dla TVN Grupa Discovery skoki narciarskie to najważniejsza propozycja w zimowej ramówce. Nic dziwnego, że stacja stawia na dużą promocję tego produktu, a ambasadorem został Dawid Kubacki. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, Edward Miszczak, dyrektor programy TVN Discovery Polska podkreśla, jak przełomowa dla stacji jest ta propozycja – Kanał od wielu lat marzył o wielkim sporcie, w tym roku udało się ten cel zrealizować. Dzięki temu oferta programowa TVN jest kompleksowa. W ofercie stacji znajdują się nie tylko seriale, programy rozrywkowe i informacyjne, ale i także relacje sportowe, które będziemy nadawać w dotychczasowych pasmach powtórkowych.

Myślę, że jest to również spora zmiana na rynku medialnym w Polsce. Jestem przekonany, że w tym sezonie ta dyscyplina pokaże siłę mediów. Będziemy pokazywać ją inaczej niż dotychczas, przede wszystkim skoki będą obecne w całej naszej grupie. Nie tylko w TVN i Eurosporcie, a także w Playerze, innych liniowych kanałach typu TVN24 czy TTV oraz social mediach.

Marek Rudziński i Igor Błachut duetem komentatorów

Za relacjonowanie skoków narciarskich w TVN odpowiadać będą Marek Rudziński oraz Igor Błachut, których kibice mogą kojarzyć z komentowania tej dyscypliny w Eurosporcie – To najlepsza para komentująca skoki narciarskie na polskim rynku, która z sukcesem współpracuje od wielu lat. Jesteśmy im wierni, dlatego to właśnie ten duet będzie komentował PŚ w skokach w najbliższym sezonie – mówi Edward Miszczak w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Z kolei gospodarzami studia w TVN będą Sebastian Szczęsny, który całkiem niedawno pożegnał się z TVP, a także Damian Michałowski.