Aktualności 12 listopada 2021

Dawid Kubacki ambasadorem sportowej zimy w TVN Grupa Discovery

Już 20 listopada w Niżnym Tagile odbędzie się konkurs skoków narciarskich, który zainauguruje Puchar Świata 2021/2022. To wyjątkowy czas dla telewizji TVN, gdyż najpopularniejsza zimowa dyscyplina w Polsce będzie transmitowana właśnie na tej stacji. W związku z dużym ruchem, ambasadorem TVN Grupa Discovery został Dawid Kubacki.

Istotna zmiana

Rozstrzygnięcie praw telewizyjnych skoków narciarskich to wielka zmiana na naszym rynku medialnym. Po latach transmisji w Telewizji Polskiej, większość zawodów Pucharu Świata będzie pokazywane na antenie TVN. Oczywiście cały czas sympatycy tej zimowej dyscypliny mogą śledzić poczynania skoczków na antenach Eurosportu. Dodatkowo dochodzi możliwość oglądania skoków przez platformę Player.pl.

Dawid Kubacki ambasadorem sportowej zimy w TVN Grupa Discovery

W związku ze zbogaceniem oferty sportów zimowych, TVN Grupa Discovery przygotował nowego ambasadora. Został nim Dawid Kubacki – brązowy medalista olimpijski w drużynie czy dwukrotny mistrz świata (drużyna i indywidualnie). Jak możemy przeczytać na stronie telewizji, partnerstwo obejmuje działania w zakresie redakcyjnym, marketingowym oraz digitalowym. Dawid Kubacki został twarzą kampanii reklamowej promującej Puchar Świata w skokach narciarskich na platformach TVN Grupa Discovery.

W takich słowach o wybraniu ambasadora wypowiedziała się Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Grupa Discovery oraz dyrektor Eurosportu w Polsce – Dawid jest jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Dzięki znakomitym wynikom sportowym jest też bardzo rozpoznawalny i dlatego bardzo się cieszymy, że zdecydował się na rozszerzenie współpracy z naszą grupą. Wszystkim nam zależy na promocji skoków narciarskich, najpopularniejszej dyscypliny zimowej w Polsce i jestem przekonana, że wspólnie zachęcimy jeszcze więcej osób do śledzenia tego pasjonującego sportu w TVN, Eurosporcie i serwisie player.pl.

O byciu ambasadorem wypowiedział się również Dawid Kubacki – Od dwóch lat związany jestem zawodowo ze stacją Eurosport. Teraz nasza współpraca wskakuje na wyższy poziom. Z radością czekam na sezon i życzę kibicom skoków narciarskich niezapomnianych wrażeń.