Aktualności 8 listopada 2021

Serena Williams rozpoczyna współpracę z organizacją esportową

Serena Williams podjęła współpracę z amerykańską organizacją esportową Cloud9. Słynna tenisistka ma pomóc w szkoleniu przyszłych esportowców.

Wiedza i doświadczenie

Utytułowana amerykańska tenisistka ma pomóc w opracowaniu specjalnego programu treningowego w formie zajęć pozalekcyjnych. Idea kursu “Training Grounds Champion’s Mindset” zakłada, że dzieląc się wiedzą oraz doświadczeniem zdobytymi w trakcie swojej bogatej kariery, Serena Williams ma pomóc wyszkolić przyszłych esportowców. Ma też doradzać trenerom, by w ten sposób wypracować u młodzieży mentalność zwycięzców.

Ciężka praca, trening i poświęcenie są bardzo ważne gdy pracujesz nad tym, by stać się najlepszym i spełniać swoje marzenia, niezależnie od tego, czy chodzi o sport lub też coś innego. Jako doradca Cloud 9 bardzo cieszę się na tę współpracę przy programie treningowym, który pomoże wypracować te cechy u młodych osób – powiedziała o całym przedsięwzięciu Serena Williams.

Inicjatywa Cloud9 miała początkowo formę jedynie letniego obozu online, jednak ze względu na duże zainteresowanie tym projektem, jego twórcy postanowili go rozwinąć. Program, w który zaangażowała się Serena Williams skierowany jest do uczniów gimnazjów oraz szkół średnich.