Aktualności 2 listopada 2021

Player udostępni transmisje skoków narciarskich bez opłat

Zawody w Niżny Tagił, które odbędą się 20 listopada 2021 roku, zainaugurują Puchar Świata 2021/2022 w skokach narciarskich. Jak wiadomo, na rynku praw telewizyjnych w Polsce nastąpiła spora zmiana. Skoki wylądowały bowiem w ofercie TVN. Transmisje konkursów będzie można oglądać bez opłat w serwisie Player.pl. Jednym warunkiem skorzystania z oferty jest rejestracja.

Duża zmiana

Spore zaskoczenie wzbudziła zmiana dotycząca transmisji skoków narciarskich w Polsce. W mediach przewinęła się informacja, iż licencję zakupiła grupa Discovery. Wydawało się jednak, iż Telewizja Polska dojdzie do porozumienia w sprawie nabycia sublicencji. Tak się jednak nie stało. Skoki narciarskie po wielu latach znikają (w znacznym stopniu) z TVP i lądują na kanale TVN. 

Skoki narciarskie bez opłat w Player.pl

Sympatycy tej zimowej dyscypliny będą mogli oglądać zmagania skoczków narciarskich bez opłat na platformie Player.pl – informuje serwis wirtualnemedia.pl, który skontaktował się z biurem prasowym TVN Grupy Discovery i otrzymał następujące stanowisko – Transmisje ze skoków narciarskich będzie można oglądać na kanale TVN w Playerze za zalogowaniem i bez opłat od 19 listopada. Będzie to dostęp na żywo do wszystkich relacji i programów wchodzących w skład ramówki kanału. Natomiast pakiet „Eurosport+Player” to najpełniejsza oferta skoków narciarskich i sportów zimowych na rynku. Kupując pakiet użytkownicy będą mogli cieszyć się z szerszych relacji ze skoków narciarskich, a także innych wydarzeń sportowych, na żywo i na żądanie, oraz bogatej oferty materiałów dodatkowych i programów specjalnych. O szczegółach będziemy informować wkrótce.