Aktualności 20 października 2021

Gala Polsat Boxing Night 11 oficjalnie odwołana

To już oficjalna informacja - zaplanowana na najbliższy piątek gala Polsat Boxing Night 11 jednak się nie odbędzie. Za organizację wydarzenia odpowiedzialny był projekt Polsat Boxing Promotions.

Gala Polsat Boxing Night 11 miała odbyć się w Arenie Gliwice. Na dwa dni przed nią pojawiła się jednak informacja, że wydarzenie zostało odwołane

Komentarz Andrzeja Wasilewskiego

Jako pierwszy o odwołaniu gali Polsat Boxing Night 11 poinformował na Twitterze Andrzej Wasilewski, prezes grupy KnockOut Promotions, największej grupy bokserskiej w Polsce.

Odwolana gala PBN… To co niestety samo nasuwalo sie po serii nieszczesliwych przypadkow stalo sie cialem. Szczerze wspolczuje zawodnikom i organizatorom – napisał Andrzej Wasilewski na swoim profilu na Twitterze.

O tym, że wydarzenie faktycznie się nie odbędzie świadczy też fakt, że obecnie nie można nabyć już na nie biletów w serwisie ebilet.pl. Gdy wyrazi się taką chęć, użytkownik jest automatycznie przekierowywany na stronę główną tej witryny.

Problemy z organizacją

O problemach z organizacją wydarzenia Polsat Boxing Night 11 głośno było już od jakiegoś czasu. Z karty walk wypadali kolejni zawodnicy – do zmiany doszło m.in. w walce wieczoru, w której Nikodem Jeżewski pierwotnie miał zmierzyć się ze Stevem Cunninghamem. Tydzień przed tym pojedynkiem Amerykanin zgłosił jednak kontuzję i zastąpiono go Samuelem Kadje.

Problemy pojawiły się ponadto w przypadku drugiej walki wieczoru. W obliczu braku czasu na ułożenie nowej, wartościowej karty walk, organizator gali podjął decyzję o jej odwołaniu.