Aktualności 25 sierpnia 2021

PZPN zmienia dostawcę murawy

Nieuchronnie zbliża się przerwa na reprezentacje, podczas której Polacy wrócą na PGE Stadion Narodowy. Poza licznymi zaletami jakie oferuje ten obiekt naszym kadrowiczom, posiada on również jedną istotną wadę – piłkarze często narzekają na jego nawierzchnię. Teraz ma to się zmienić.

Po lepszą jakość

Poprzedni dostawca nawierzchni, Trawnik Producent miał od dłuższego czasu monopol na dostarczanie swoich usług podczas meczów reprezentacji Polski na PGE Stadionie Narodowym. Jednak wszystko kiedyś się kończy, szczególnie jak przychodzi nowa władza w PZPN i nie chce z Tobą przedłużyć umowy.

Powyższe pismo dokumentuje to, że nowym dostawcą nawierzchni będzie Dropservice sp. j.

Mision Impossible?

Trawnik Producent, mierząc się z głosami niezadowolenia z nawierzchni na Narodowym, uparcie twierdził, że po prostu ten obiekt nie nadaje się na wyłożenie idealnego “dywanu”. Dlatego też tym bardziej jesteśmy ciekawi jaki będzie odbiór nowego dostawcy murawy. Odpowiedź powinniśmy poznać już niedługo, ponieważ nie chce nam się wierzyć, że któryś z kadrowiczów nie skusi się, żeby skomentować stanu nawierzchni, na której reprezentuje Biało-Czerwone barwy.