Aktualności 6 sierpnia 2021

Problemy z koszulkami piłkarzy Rubina Kazań

autor: Adam Pera
W czwartkowy wieczór mogliśmy oglądać spotkanie Rakowa Częstochowa z Rubinem Kazań. Druga połowa meczu została opóźniona z kuriozalnego powodu - gracze gości mieli ogromne problemy z koszulkami.

Mecz Rakowa Częstochowa z Rubinem Kazań obfitował w kontrowersyjne i kuriozalne sytuacje. Informowaliśmy już o łamaniu polskiego prawa przez bukmachera Fonbet. Jeśli chodzi już o samo spotkanie, to w jego pierwszej połowie ekipa Rubina Kazań zaczęła mieć problemy spowodowane ogromną ulewą nad stadionem w Bielsku-Białej. Kłopoty te były jednak efektem… odklejających się numerów oraz nazwisk na koszulkach zawodników. Sędzia główny tego starcia, Pan João Pinheiro, nakazał Rubinowi rozwiązać problem w przerwie meczu.

Nietypowe rozwiązanie

Kolejna przeszkoda pojawiła się wtedy, gdy przedstawiciel rosyjskiej ligi nie pozwolił na użycie zastępczych koszulek. Sytuacja ta doprowadziła do kuriozalnego rozwiązania. Brakujące elementy na koszulce uzupełniono ręcznie markerem. Arbiter spotkania nie zgodził się na to i zagroził Rubinowi niedopuszczeniem do rywalizacji.

Przy linii bocznej boiska trwały burzliwe dyskusje, które doprowadziły do tego, że zawodnicy zmienili zniszczone koszulki na rezerwowe trykoty, w których występowali już do końca spotkania.