Aktualności 30 lipca 2021

Browar Mentzen sponsorem Elany Toruń!

W czwartek Elana Toruń przedstawiła nowego sponsora. To Browar Mentzen. Tym samym przedsiębiorstwo jednego z najpopularniejszych polityków Konfederacji rozpoczyna współpracę z klubem piłkarskim rywalizującym w III lidze. Dla Sławomira Mentzena nie jest to pierwszy ruch o charakterze sponsoringu związany z futbolem.

Pomoc finansowa

Współprace Sławomira Mentzena z klubami są różne. W kontekście Start Mentzen Toruń mowa bowiem o zasadniczym sponsoringu. Kancelaria Mentzen została sponsorem tytularnym klubu piłkarskiego, który ze względu na pandemię, wpadł w poważne problemy. Pomoc finansowa pozwoliła drużynie stanąć na nogi.

Głośniejszy krok

W przypadku Elany Toruń, ruch ze strony Browaru Mentzen jest znacznie głośniejszy, gdyż mówimy tutaj o klubie, który rywalizuje w III lidze, a podczas sezonu 2020/2021 zajął piąte miejsce w grupie II. W takich słowach za pośrednictwem Facebooka skomentował współpracę Sławomir Mentzen – Miło mi poinformować, że Browar Mentzen podpisał dziś umowę z Elana Toruń i został jednym ze sponsorów największego klubu piłkarskiego w Toruniu. Mam nadzieję, że z czasem będziemy współpracować coraz ściślej. To już drugi klub piłkarski z którym współpracujemy. Kancelaria Mentzen jest dalej sponsorem strategicznym Start Mentzen Toruń.

Fot. facebook.com/slawomirmentzen