Aktualności 29 lipca 2021

Grupa POS-BET kolejny rok ze Śląskiem

Grupa POS-BET i Śląsk Wrocław kontynuują współpracę. Firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach betonowych podpisała nową umowę sponsorską, na mocy której trzeci sezon z rzędu wspierać będzie wrocławski klub.

Logo Grupy POS-BET nadal będzie widoczne na spodenkach meczowych pierwszej i drugiej drużyny Śląska Wrocław oraz kobiecego zespołu WKS-u występującego w Ekstralidze. Ekspozycja obejmie także materiały promocyjne klubu, w tym elementy brandingu oraz bandy LED na Stadionie Wrocław.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Grupą POS-BET i cieszę się, że będziemy kontynuować ją w nowym sezonie. Wsparcie i zaufanie tak wiarygodnego sponsora jest dla nas bardzo cenne i mam nadzieję, że nadchodzący sezon przyniesie nam jeszcze więcej powodów do wspólnej radości – podkreśla Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Współpraca Śląska z Grupą POS-BET zapoczątkowana została w 2019 roku. Dolnośląska firma początkowo pojawiła się na spodenkach ekstraklasowej drużyny, rozszerzając później swoje świadczenia również o zespół kobiet oraz występujące w II lidze rezerwy WKS-u. Wyrazem szczególnego przywiązania do klubu było zaangażowanie w akcję #WszyscyZaŚląskiem podczas trwającej w ubiegłym roku przerwy w rozgrywkach spowodowanej Covid-19. Sponsor zakupił 100 voucherów, które następnie przekazał personelowi medycznemu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

– Śląsk to największy klub w regionie i uznana marka znana w całym kraju, dlatego czujemy wielką satysfakcję, że w nowym sezonie będzie kontynuować nasze wspólne działania. Łączy nas nie tylko współpraca sponsoringowa, ale również duże ambicje i po prostu miłość do sportu. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu i trzymamy kciuki za wszystkie drużyny Śląska występujące w rozgrywkach krajowych oraz w europejskich pucharach – zaznacza Robert Wojtasik, prezes Grupy POS-BET.

Grupa POS-BET to firma z branży budownictwa ogólnobudowlanego, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów wielkopowierzchniowych oraz konstrukcji betonowych, w szczególności hal przemysłowych, zaawansowanych systemów posadzkowych, dróg oraz ścieżek rowerowych w technologii betonu wałowanego. Firma świadczy także usługi mające zastosowanie we wszystkich typach obiektów przemysłowych. Na swoim koncie ma szereg innowacyjnych projektów: Multimedialną Fontannę Pergola, wielopoziomowy parking podziemny na pl. Nowy Targ, zaplecze techniczne Portu Lotniczego we Wrocławiu oraz aktualnie realizowane prace infrastrukturalne dla obiektu Sky Tower. Więcej informacji na temat sponsora znaleźć można na stronie www.grupaposbet.pl.

Fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl

Źródło: Biuro Prasowe Śląsk Wrocław