Aktualności 20 lipca 2021

forBET sponsorem strategicznym Motoru Lubin

Firma bukmacherska forBet ponownie będzie sponsorem lubelskiego klubu. Motor Lublin ogłosił podpisanie długoterminowej umowy o współpracy. Lada moment logo firmy będzie widniało na koszulkach drużyny.

Wieloletnia umowa

Umowa klubu z bukmacherem będzie obowiązywała przez najbliższych pięć lat. Co ciekawe to już drugie podejście tej firmy do lubelskiego klubu. W marcu 2017 roku Motor Lublin ogłaszał współpracę z firmą forBet, która po jakimś czasie wygasła.

– Umowa z forBET-em to kolejny krok w stronę rozwoju Motoru jako organizacji i duży sukces. Czujemy satysfakcję, że tak uznane marki nawiązują z nami długoterminową współpracę. Wierzymy, że razem możemy jeszcze dużo osiągnąć. Chcemy wzmacniać pozycję naszego klubu na piłkarskiej mapie Polski, a umowa z forBET-em pokazuje, że zmierzamy w dobrym kierunku – powiedziała dla oficjalnej strony Marta Daniewska, prezes klubu.

Nowe koszulki znane?

Motor Lublin jeszcze nie zaprezentował oficjalnie swoich koszulek na nowy sezon. Można się jednak domyślić, że zaprezentowany trykot będzie tym wyjściowym dla drużyny Marka Saganowskiego. Logo firmy bukmacherskiej będzie widniało na przodzie koszulek meczowych. Tuż nad nim znajdzie się logo… eWinnera, innej firmy z tej branży. W ich przypadku mowa o sponsoringu tytularnym dla całej II ligi.

Bardzo się cieszę, że rozpoczynamy współpracę z Motorem Lublin. Zarówno forBET, jak i Motor mają ten sam cel: cały czas się rozwijać i dążyć do realizacji ambitnych celów. Dla forBET jest to umocnienie się na podium wśród największych, polskich firm bukmacherskich, dla Motoru jest to awans do 1. Ligi, a docelowo aż do Ekstraklasy. Jestem przekonany, że rozpoczynająca się współpraca przyniesie wiele dobrego obu stronom. Kibiców Motoru zapewniam, że forBET na start przygotował dla nich specjalną, dedykowaną ofertę, a w czasie sezonu czekać na Was będzie wiele atrakcjipowiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.

Przypomnijmy, że forBET sponsoruje już takie firmy jak Raków Częstochowa, ŁKS, Polski Związek Tenisowy, reprezentację Amp Futbolu, Arką Gdynia czy x-kom AGO. Można więc powiedzieć, że Motor Lubin dołączył do całkiem zacnego grona.