Aktualności 10 marca 2021

eWinner sponsorem tytularnym 2. ligi

Od dzisiaj wszystkie ligi piłkarskie z poziomu centralnego mają sponsorów tytularnych. Ostatnią bez takiego partnera była II liga. Dzisiaj jednak bukmacher eWinner ogłosił współpracę z trzecią klasą rozgrywkową w Polsce.

Brak zaskoczenia

Ten ruch nie jest zaskoczeniem. Już w połowie grudnia portal Interplay pisał, że dojdzie do współpracy na linii II liga – eWinner.

Trzeci poziom rozgrywek piłkarskich w Polsce, to gwarancja goli w niemal każdym spotkaniu. Średnio w 2. Lidze notujemy 2.85 gola na mecz i jest to wynik lepszy niż w Ekstraklasie czy I Lidze. I właśnie dlatego ruszamy z pierwszym w historii eWinner projektem piłkarskim – #2ligaOfensywa – czytamy na stronie sponsora tytularnego.

Dostępność do transmisji

Według kolejnych informacji prezentowanych przez bukmachera użytkownicy aplikacji mobilnej eWinner będą mieli możliwość oglądania wybranych meczów II ligi. Co ciekawe to nie pierwsze rozgrywki, którym będzie patronować bukmacher. W ubiegłym sezonie kibice żużla oglądali eWinner I ligę. Ponadto jest obecny przy sponsoringu wielu klubów: jak siatkarska Gwardia Wrocław, koszykarski Trefl Sopot czy żużlowy Apator Toruń.