Aktualności 1 lipca 2021

Domowy mecz Śląska Wrocław w Polsacie

Znamy już komplet nadawców meczów polskich drużyn w europejskich pucharach. Wcześniej informowaliśmy o spotkaniach Pogoni, Legii, Rakowa, a teraz przyszedł na Śląsk Wrocław. Mecz drużyny Jacka Magiery zobaczymy na antenach Polsatu. Póki co chodzi o rewanżowe spotkanie I rundy Ligi Konferencji Europy.

Mowa o spotkaniu, które Śląsk Wrocław rozegra 15 lipca o godzinie 21:00 u siebie. Ten mecz na pewno kibice zobaczą w Polsacie. Na ten moment nie wiadomo czy chodzi o otwarte anteny, czy któryś z kanałów premium. Rywalem wrocławskiego zespołu będzie estońskie Paide Linnameeskond.

Tydzień wcześniej Śląsk zagra wyjazdowy mecz w Estonii. Póki co nie ma żadnych informacji o transmisji z tego spotkania w polskich mediach.

Legia, Pogoń i Raków w TVP

Przypomnijmy, że mecze pozostałych polskich drużyn w europejskich pucharach będzie można obejrzeć na antenach TVP Sport. Jako pierwsza do rywalizacji – już za tydzień – przystąpi Legia Warszawa. Dwumecz z Bodo/Glimt w TVP potwierdził Marek Szkolnikowski, dyrektor stacji. Wcześniej to samo zrobił przy temacie Pogoni Szczecin, a ostatnio Rakowa Częstochowa. Dwie ostatnie ekipy rozpoczną grę dopiero 22 lipca, od II rundy Ligi Konferencji Europy.