Aktualności 25 lutego 2021

Tomasz Magdziarz został ambasadorem BMW Olszowiec

W środę firma BMW Olszowiec ogłosiła swojego nowego ambasadora. Został nim były piłkarz, a obecnie jeden z najpopularniejszych polskich agentów - Tomasz Magdziarz. 

Przygoda z piłką i rola agenta

Przez całą swoją piłkarską karierę Tomasz Magdziarz był związany z wielkopolską piłką, reprezentując barwy następujących zespołów: Lech Poznań, Warta Śrem oraz Warta Poznań. Przygodę z boiskiem zakończył w 2013 roku jako gracz Warty Poznań. To właśnie w tym zespole przeżywał najlepsze lata swojej piłkarskiej kariery.

Cały czas Tomasz Magdziarz jest związany z futbolem, będąc jednym z właścicieli agencji menadżerskiej – Fabryki Futbolu, która ma pod swoimi skrzydłami takich piłkarzy jak Jan Bednarek, Krzysztof Piątek, Jakub Moder czy Karol Linetty.

Tomasz Magdziarz ambasadorem BMW Olszowiec

Jeden z najpopularniejszych polskich agentów piłkarskich jest także wielkim pasjonatem motoryzacji. Nic dziwnego, że salon BMW Olszowiec wybrał właśnie Tomasza Magdziarza jako swojego ambasadora. W takich słowach za pośrednictwem Facebooka przedstawiono nową twarz firmy – Z dumą przedstawiamy kolejnego Ambasadora i Partnera Biznesowego marki BMW Olszowiec. Tomasz Magdziarz – były piłkarz, pasjonat motoryzacji i wytrawny biznesmen. Od ponad 20-stu lat lojalny Klient naszej firmy. Z podziwem patrzymy na biznesowe sukcesy Pana Tomasza – prężnie działającą Fabrykę Futbolu i fantastyczne kariery jej podopiecznych, z Krzysztofem Piątkiem na czele. Dynamicznie rozwijająca się w Kambodży, sieć hoteli oraz projektów IT należących do Spółki należącej do naszego Ambasadora dowodzi jego biznesowej wszechstronności.

fot. Youtube.com/BMW Olszowiec