Aktualności 22 lutego 2021

Trailer serialu Stali Rzeszów [WIDEO]

Kilka dni temu pisaliśmy o pomyśle Stali Rzeszów, która wzorem netfliksowych i amazonowskich seriali, również zrealizuje dokument o swoim klubie. W przypadku ekipy znad Wisłoka chodzi o produkcje dotyczącą akademii. Premiera za półtora tygodnia, a teraz możemy zobaczyć trailer zapowiadający serial.

“Tak hartuje się Stal” to tytuł najnowszej serii, którą Stal Rzeszów przygotowuje do emisji na początku marca. Nazwa oczywiście nieprzypadkowa i już wykorzystywana przez klubowe media.

W pierwszej serii na tle zespołu Stali Rzeszów U-17, który walczy o wejście do Centralnej Ligi Juniorów, widz zapraszany jest za kulisy codziennej pracy w klubie. Na własne oczy może być świadkiem odpraw sztabowych, spotkań na szczeblu dyrektorskim czy odpraw z zespołem przed kluczowymi meczami – czytamy w komunikacie prasowym.

Premiera całego sezonu już 5 marca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Stali Rzeszów. Podobnie, jak w przypadku wspomnianych platform serialowych, tutaj również kibice dostaną wszystkie odcinki w jednym momencie.