Aktualności 20 lutego 2021

Stal Rzeszów wyprodukuje własny serial

Mini serial z działalności klubu to coraz popularniejsza forma promowania swoich działań. Wszyscy zachwycali się produkcjami Netflixa o Sunderlandzie czy Amazona o Manchesterze City. Stal Rzeszów nie chciała być gorsza i lada moment kibice Żurawi będą mogli oglądać serial o swoim klubie. Konkretnie z pracy akademii.

Jak poinformował Tomasz Flakowski na Twtiterze, rzeszowski klub już pracuje nad mini-serialem z życia akademii Stali. Z kolejnych jego wypowiedzi można wywnioskować, że inspiracją do powstania takiego projektu miał być właśnie serial “Sunderland till i die”. Swego czasu serial o klubie z północy Anglii zyskał ogromną popularność na Netflixie.

Premiera serialu o akademii Stali Rzeszów ma odbyć się jeszcze tej zimy. Platformą będzie klubowy kanał na Youtube. To nie pierwsza ciekawie zapowiadają się produkcja drugoligowca. Wiosną ubiegłego roku kibice mogli śledzić kilkuodcinkową serię “Stal Masterclass”, w której trenerzy i pracownicy akademii wyjaśniali kwestie związane z treningami. Chodziło o psychopedagogikę, w której specjalizują się Tomasz Wilczewski i prof. Tadeusz Huciński. Także przygotowanie motoryczne z Jakubem Sage i Karolem Zniszczołem oraz trening mentalny trenera z Rafałem Malinowskim i Maciejem Tokarczykiem.